17 czerwca br. uczeń III kl. gimnazjalnej Jacek Morawski wziął udział  w wycieczce do Warszawy na zaproszenie Posła Jana Dziedziczaka.  Uczestniczyli w niej również  inni laureaci międzyszkolnego  konkursu wiedzy o Sejmie, który odbył się w naszej szkole w listopadzie 2018r. pod Patronatem Pana Posła Jana Dziedziczaka.

Główną atrakcją  było zwiedzanie Sejmu oraz wysłuchanie wykładu na temat polskiego parlamentaryzmu. Uczestnicy wycieczki zwiedzali też wybrane zabytki  na Starym Mieście.

Opis: Dorota Żętkowska

Informujemy, że w okresie 5.08.2019 – 16.08.2019 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

Od 19.08.2019 sekretariat szkoły będzie się mieścił w budynku dawnego gimnazjum na pierwszym piętrze.

Listy pierwszoklasistów z podziałem na klasy będą wywieszone 19.08.2019 w gablocie obok sekretariatu.

W sprawach pilnych prosimy się kontaktować pod numerem telefonu: 65529-98-57

Opis: Paulina Flis

Szanowni Uczniowie, którzy podarowali książki ze swoich zbiorów bibliotece szkolnej, w II semestrze 2019 roku:
Wojciechowski Mateusz kl. 6b Sendziak Jakub kl. 4f Sikorska Ania kl. 5c Komisarek Zosia kl. 3b Kociubińska Zosia kl. 3b Niemiałkowski Paweł kl. 8b Troska Mikołaj kl. 8c Kubacik Oskar kl. 5d Weis Nikodem kl. 2a Cichoszewska Zuzanna kl. 5c Resler Ola kl. 7a Cienki Małgosia kl. 6d Kasperski Wojtek kl. 4a Jankowiak Miłosz kl. 1e Kasperski Grzegorz kl. 5a Jankowiak Olek kl. 6b Podworska Julia kl. 5d Biskup Lena kl. 1f Szady Kacper kl. 5e
Dziękujemy za prezenty - nauczyciele bibliotekarze – Z. Kopaczyk i I. Mikołajczak

Wakacje

WAKACJE WAKACJE WAKACJE