Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego Vulcan dla rodziców klas I

Wyprawka pierwszoklasity 2020/2021

Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2020/2021

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 2020/2021

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej dotyczy tylko dzieci spoza rejonu szkoły.
Dzieci zamieszkałe w obwodzie  są do szkoły przyjęte.
Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy, aby do 15.05.2020r.  złożyli w sekretariacie szkoły oświadczanie woli  przyjęcia dziecka do szkoły.

Rekrutacja do klasy I - dzieci poza obwodem szkoły

Dokumenty można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub wysłać na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej- dzieci poza obwodem szkoły -  link do strony miasta Leszno.

Rekrutacja do klasy I - dzieci w obwodzie szkoły

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lesznie uprzejmie informuje o zapisach do szkoły dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2020/2021DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lesznie
Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły w godz. od 8:00 – 15:00 od dnia 10 lutego do 6 marca 2020r.

W celu założenia dokumentacji szkolnej rodzice/opiekunowie prawni wypełniają druk zgłoszenia dziecka. Druk zgłoszenia oraz oświadczenia do pobrania bezpośrednio w sekretariacie szkoły bądź ze strony internetowej: sp9leszno.pl

Do zgłoszenia należy dołączyć: Oświadczenie o miejscu zamieszkania

Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej- dzieci w obwodzie szkoły -  link do strony miasta Leszno.

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

Następne zebrania