Projekt „DZIECIAKI DO RAKIET”

Startujemy z nowym programem sportowym dla dzieci i młodzieży. Projekt nasz rusza pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka.

Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby zachęcić jeszcze więcej dzieci z Leszna i okolic do aktywności fizycznej!  Z rozmów z wieloma rodzicami wiemy, że dziś, nie zawsze jest to łatwe zadanie. Sami też jesteśmy rodzicami. W związku z tym postawiliśmy sobie ambitny cel. Zorganizować wydarzenie, które da szansę KAŻDEMU dziecku na spróbowanie sił w sportach Racketlonowych

Planujemy przeprowadzić wstępną naukę gry w  tenisa, squasha, oraz badmintona dla ponad 1000 dzieci naszego miasta. Trenerzy nieodpłatnie będą nauczać podstaw gier racketlonowych, zasady uderzeń, liczenia punktów, zachowania na korcie i innych tajników trzech dyscyplin sportowych. Chcemy w ten sposób zaszczepić wśród dzieci i ich rodziców miłość do tenisa, squasha oraz badmintona i wierzymy, że odkryjemy w ten sposób wiele sportowych talentów w naszym mieście.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Recepcja Klubu

Telefon 600  489  099, 513  534  711

Koordynator Klubu

Sandra Anders

Info: https://leszno.pl/RowerowaStolicaPolski.html

Ideą akcji jest zachęcanie Polaków do wybierania roweru zamiast samochodu.

Zasady są proste. Przez 30 wrześniowych dni każdy przejechany kilometr z włączoną aplikacją, będzie
      się liczył w rywalizacji miast ( i szkoły!)

Ponadto do wygrania stojaki rowerowe dla najaktywniejszych publicznych placówek oświatowych z
       podziałem na trzy kategorie (przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe).

Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godz. 17:00 w kościele pw. Św. Józefa w Lesznie.

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

Następne zebrania