Pokaz talentów - edycja III

wp_20160115_005

wp_20160115_006

wp_20160115_008
15 stycznia przed zebraniami z rodzicami odbył się po raz trzeci pokaz talentów pod hasłem "Talent jest to kawałek szlachetnego, lecz surowego metalu. Dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nadaje" (Stanisław Staszic). Pokaz został przygotowany przez p. Hannę Ratajczyk i naszych zdolnych uczniów.

Wśród artystów zaprezentowali się: Zuzanna Sobierajska, Marta Szymanowska, Klaudia Gliszczyńska, Marta Otto, Wiktoria Cicha, Zuzanna Roszkowiak, Karolina Misiewicz, Krystian Hawryluk, Aleksandra Malepsza, Klaudia Pajzderska, Anna Przybylak oraz dwie prezenterki Zuzanna Schubert i Natalia Plackowska. Można było usłyszeć piękne piosenki, wiersze, posłuchać gry na keyboardzie oraz zobaczyć pokaz marżonetek. Dziękujemy