Turniej wiedzy o HIV i AIDS

wp_20151201_001

wp_20151201_002

wp_20151201_004

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. W związku z tym, tego dnia, w naszej szkole odbył się Turniej Wiedzy o HIV i AIDS.

Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich. Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach. W pierwszej - uczniowie mieli zaprojektować hasło promujące Dzień walki z HIV i AIDS.W drugiej konkurencji dwóch przedstawicieli z każdej klasy odpowiadało na pytania z zakresu wiedzy o HIV i AIDS. W trzeciej konkurencji natomiast uczniowie odgrywali scenki spikera telewizyjnego, gdzie w ciągu 1 minuty przedstawiali ciekawostki związane z tematem turnieju. W konkursie zwyciężyły klasy: III D i III S. Gratulujemy. Turniej zorganizowały: p. M. Ciąder, p. J. Wasielewska-Hibner i p. K. Stanek.

opis: p. Kinga Stanek