Konkurs religijny-wyniki

Konkurs religijny „Przyjaźń między Papieżem Janem Pawłem II a Ks. Kard. Stefanem Wyszyńskim”.

Dnia 16.10.2023r. w Szkole Podstawowej nr 10 miało miejsce wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w religijnym konkursie o przyjaźni między Janem Pawłem II a Stefanem Wyszyńskim. Do konkursu przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Św. Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla St. Leszczyńskiego. Celem konkursu było m.in. poznanie i wcielanie w życie wartości i ideałów, którymi służyli Papież i Kardynał. Każdej grupie wiekowej zostały przydzielone zadania. Klasy 1-3 obrazowały przyjaźń między Janem Pawłem II a St. Wyszyńskim. Klasy 4-6 wykonywały zakładki do książki, na których przedstawiały wizerunek dwóch wybitnych Polaków, scenę z ich życia lub wybrany cytat obu duchownych. Klasy 7-8 sporządzały prezentację multimedialną pt. „Przez Maryję do Jezusa w świetle życia Jana Pawła II i ks. Kard. St. Wyszyńskiego”. Każda z prac była piękna i ciekawa. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a w szczególności nagrodzonym.

Klasy 1-3 I miejsce ZOFIA MARCHEWKA SP 9 II miejsce MILENA JURKÓW SP 9 III miejsce DOMINIKA MUSIELAK SP 10

WYRÓŻNIENIE ZOFIA KOWALCZEWSKA SP9 ANNA DOPIERAŁA SP 10 ANASTAZJA IAKUNIN SP 13

Klasy 4-6 I miejsce KAROLINA KUTA SP 10 II miejsce ŁUKASZ NABZDYJAK SP 9 III miejsce OLIWIA MAJCHRZAK SP 13

WYRÓŻNIENIE ADAM SIEBNER SP 13 EMILIA MAĆKOWIAK SP 10 ZUZANNA GRZEGORCZYK SP 13