Klasa sportowa - drugi nabór

Klasa IV sportowa (profil siatkarski) – nabór uzupełniający

Zachęcamy wszystkich chłopców i dziewczynki klas III, którzy lubią sport, lubią ruch i sprawia im to przyjemność, żeby dołączyli do klasy IV sportowej w SP 9 Leszno!

IV klasa to przede wszystkim rozruch, zabawy sportowe wzmacniające formę, gibkość i skoczność oraz wybrane  elementy gry siatkarskiej.

Nie oczekujemy, że uczniowie we wrześniu tego roku rozegrają profesjonalny mecz siatkarski 😊 😊

Klasa sportowa jest dedykowana uczniom, którzy poprzez ruch wyrażają siebie i sprawia im to radość, a siatkówki nauczą się krok po kroku u boku wykwalifikowanych i wspierających nauczycieli.

Ważne informacje:

Zgodnie z zarządzeniem nr 182/20 Prezydenta Miasta Leszna, wyznaczony został termin postępowania uzupełniającego (tzw drugiego naboru) do klas sportowych.
Jest to termin od 6 lipca do 13 lipca br. - wtedy należy złożyć wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego (dokument ten jest dostępny w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły: sp9.leszno.pl - w zakładce rekrutacja).

W dniach 14 - 15 lipca dla uczniów, których rodzice złożą wniosek o przyjęcie do klasy sportowej, odbędzie się test sprawnościowy.