Podsumowanie konkursu i wystawy

Nie wrócimy do szkoły w czerwcu, więc podsumowanie wystawy i konkursu online poniżej.

W marcu miało odbyć się uroczyste podsumowane wystawy i konkursu: Wystawa z nagrodami: Masz pomysł na mema lub komiks o bezpieczeństwie w sieci . W tej samej tematyce należało  zaplanować i zrealizować działania związane z bezpieczeństwem w sieci i zaprosić do współpracy osoby lub instytucje spoza szkoły np. rodziców, znajomych itp.  Główny temat to „Działajmy razem”.

Między innymi dzięki pracom z tego konkursu i wystawy wygraliśmy główną nagrodę – robota i tablet.

Na wyróżnienie zasługuje klasa IIIC z wychowawczynią Aleksandrą Warmbier-Jarecką, która zrealizowała ciekawe działania dotyczące DBI oraz nagrała film.  Wyróżniony zostaje  Kacper Ignasiak z kl. 6d za przygotowanie prezentacji i filmu z wykorzystaniem wypowiedzi osób spoza szkoły.

Wszystkie osoby, które przekazały komiksy i memy na wystawę otrzymały pochwałę. Niestety nie możemy przekazać nagród rzeczowych z drukarki 3D, ponieważ szkolne drukarki pomagają podczas epidemii.

Opis: Donata Pajzert