godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Projekt pn. „Podniesienie kompetencji uczniów z terenu miasta Leszna”.

Miasto Leszno przy współudziale 8 szkół z terenu miasta realizuje projekt pn. „Podniesienie kompetencji uczniów z terenu miasta Leszna”. Projekt jest realizowany w ramach Mandatu Leszczyńskiego OSI. Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 8.1.2 Kształcenie ogólne, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

W projekcie udział weźmie 1648 uczniów oraz 136 nauczycieli szkół podstawowych
i ponadpodstawowych, w tym Zespołu Szkół Specjalnych z terenu Miasta Leszna do czerwca 2020 roku.  Celem projektu jest m.in. rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy oraz właściwych postaw/umiejętności leżących u podstaw dla dalszego podnoszenia kwalifikacji
i umiejętności.

W ramach projektu przewidziane są m.in. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze oraz dodatkowe dla uczniów, szkolenia i kursy dla Nauczycieli, a także doposażenie pracowni dydaktycznych w niezbędne pomoce oraz sprzęt potrzebny do realizacji zajęć.

Rekrutacja do projektu prowadzona jest przez szkołę biorącą udział w projekcie. Jeden uczeń może wziąć udział w kilku formach wsparcia.  Kryteria rekrutacyjne: wskazanie wychowawcy lub nauczyciela przedmiotu o potrzebie zajęć wyrównawczych lub rozwijających. Dodatkowym kryterium dostępu będzie wskazanie do zajęć indywidualnych wystawione przez pedagoga lub psychologa szkolnego, bądź opinia poradni psychologiczno - pedagogicznej lub orzeczenie o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Żeby zgłosić się do projektu trzeba złożyć komplet dokumentów (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie oraz zgodę rodzica na udział w projekcie). Decyduje kolejność zgłoszeń.

11 listopada

11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości

Zebrania z rodzicami

20 listopad- zebranie kl. IV-VIII, 21 listopad- zebranie  kl. I-III

 1 listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest corocznie 1 listopada

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 124

Wczoraj 66

Tydzień 800

Miesiąc 2267

Wszystkie 129097

Obecnie 21 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search