Zajęcia edukacyjne” Las i jego mieszkańcy” w Karczmie Borowej

Dzieci z klasy 2e i 2f wybrały się wraz z opiekunami: p. K. Jędraś, p. R. Matecką i p. M. Kędziorą na zajęcia edukacyjne do Nadleśnictwa Karczma Borowa. Zajęcia: „ Las i jego mieszkańcy” zostały

przeprowadzone  przez pana P. Mareckiego – leśnika. W przystępny dla uczniów sposób przedstawił on mieszkańców pobliskich lasów, opowiedział o zwyczajach zwierząt. Wiele czasu poświęcił również ochronie lasu i jego mieszkańców. Dzieci uczestniczyły w konkursie przyrodniczym związanym z tematem zajęć, a zwycięzcy zostali nagrodzeni. Ponieważ termin zajęć 30.09 to również „ Dzień Chłopaka” opiekunowie wspólnie z rodzicami przygotowali dla dzieci niespodziankę-poczęstunek przy ognisku. Uczniowie wspólnie śpiewali piosenki, zbierali „ dary jesieni”, które wykorzystane zostaną na zajęciach w szkole. Ten wyjazd był wspaniałą okazją nie tylko zdobywania wiedzy w terenie, ale również integracji zespołu.

Autor: Renata Matecka

Od 18 stycznia

Od 18.01.2021r. powrót nauki stacjonarnej w szkole dla klas 1-3. Klasy 4-8 kontynuacja nauki zdalnej.

Ferie zimowe

Ferie zimowe od 4 stycznia do 17 stycznia 2021r.

Nauczanie zdalne

Nauczanie zdalne do 24.12, potem ferie od 4 do 17 stycznia 2021r.