godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

 Projekt 1000 DZIECI GRA W TENISA

                                                             Projekt 1000 DZIECI GRA W TENISA

Startujemy z największym w Polsce programem Nauki Tenisa dla dzieci i młodzieży.  Projekt nasz rusza pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka.

 

Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby zachęcić jeszcze więcej dzieci z Leszna i okolic do aktywności fizycznej! Z rozmów z wieloma rodzicami wiemy, że dziś, nie zawsze jest to łatwe zadanie. Sami też jesteśmy rodzicami. W związku z tym postawiliśmy sobie ambitny cel. Zorganizować wydarzenie, które da szansę KAŻDEMU dziecku na nieodpłatną naukę gry w tenisa (pod okiem naszych najlepszych trenerów).

Klub Tenisowy Sporting wdraża program szkolenia dla dzieci klas 1-3, które swym zasięgiem obejmie wszystkie szkoły podstawowe w Lesznie. Planujemy przeprowadzić wstępną naukę tenisa dla ponad 1000 dzieci naszego miasta. Przez pełny miesiąc udostępnimy nieodpłatnie wszystkie korty tenisowe dla naszych dzieci. Trenerzy nieodpłatnie będą nauczać podstaw tenisa, zasady uderzeń, liczenia punktów, zachowania na korcie i innych tajników tej dyscypliny sportowej. Chcemy w ten sposób zaszczepić wśród dzieci i ich rodziców miłość do tenisa i wierzymy, że odkryjemy w ten sposób wiele tenisowych talentów w naszym mieście. Dla najlepszej grupy dzieci nasza akademia przygotuje bezpłatny roczny udział w Akademii, pod patronatem PZT.

Osoba do kontaktu w razie pytań:

Sandra Anders

Telefon 725 477 604

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.klubtenisowysporting.pl

 

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 104

Wczoraj 236

Tydzień 1522

Miesiąc 2499

Wszystkie 185499

Obecnie 7 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search