Drużynowe Mistrzostwa Wlkp. w biegach na orientację

W piątek 24-05-2019r., uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach – Drużynowych  Mistrzostwach Wlkp. w biegach na orientację. Bardzo dobrze wypadła w tej imprezie drużyna naszych chłopców, zajmując ostatecznie wśród 23 startujących zespołów- 2 miejsce- co jest

ogromnym sukcesem. Wśród drużyn damskich, dziewczęta z naszej szkoły uplasowały się ostatecznie na 8 miejscu na 26 drużyn, co jest też bardzo dobrym wynikiem. Składy oraz miejsca poszczególnych zawodników- Miękwicz Błażej, klasa 6 c (4 miejsce); Marcin Radziwinowicz, klasa 6 c (8 miejsce); Kajetan Lis, klasa 6 c (25 miejsce); Kacper Pecoolt, klasa 6c (58 miejsce). Dziewczęta: Sara Dżumaga, klasa 4 d (31 miejsce); Emilia Trzybulska, klasa 6 c (39 miejsce); Amelia Marcinkowska, klasa 6 c (47 miejsce); Natalia Kuśnierek, klasa 6 c (89 mejsce); rezerwowa- Magdalena Leciejewska, klasa 6 c.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom udziału i zajętych miejsc w zawodach na szczeblu wojewódzkim, oraz życzymy dalszych sukcesów.

Opis: Marek Janowski, Michał Bończek

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania