godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wygraliśmy główną nagrodę w konkursie DBI 2019

Zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie na najciekawszą inicjatywę DBI 2019 (DBI-Dzień Bezpiecznego Internetu). W tym roku hasło przewodnie to "Działajmy razem". Do konkursu przystąpiło 

3977 szkół. Blisko 1000 szkół z całej Polski wysłało sprawozdanie opisując inicjatywy związane z cybeprzemocą, które odbywały się na terenie placówki. Nasze sprawozdanie było obszerne i poparte ok 80 zdjęciami i  2 filmami. W naszej szkole były to m.in. konkursy z nagrodami z drukarki 3D, lekcje o bezpieczeństwie w sieci, nagrane dwa filmy (klasa 5b o hejcie, uczniowie z zajęć robotyka i druk 3D o bezpieczeństwie w sieci), warsztaty o cyberprzemocy, plakaty, komiksy itd. Nagrodą jest profesjonalny stół do gry w "Piłkarzyki". Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji. Link do strony konkursowej: https://www.saferinternet.pl/aktualnosci/uwaga-konkurs-na-najciekawsza-inicjatywe-dbi-2019-rozstrzygniety_74.html?fbclid=IwAR3Cep2zyxLgJ_IDBynyEPyalAOteqo0ugPytSZJQFnv-7hN731iSJVjsHY

Autor: Donata Pajzert

 

 

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 108

Wczoraj 236

Tydzień 1526

Miesiąc 2503

Wszystkie 185503

Obecnie 12 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search