godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wygraliśmy główną nagrodę w konkursie DBI 2019

Zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie na najciekawszą inicjatywę DBI 2019 (DBI-Dzień Bezpiecznego Internetu). W tym roku hasło przewodnie to "Działajmy razem". Do konkursu przystąpiło 

3977 szkół. Blisko 1000 szkół z całej Polski wysłało sprawozdanie opisując inicjatywy związane z cybeprzemocą, które odbywały się na terenie placówki. Nasze sprawozdanie było obszerne i poparte ok 80 zdjęciami i  2 filmami. W naszej szkole były to m.in. konkursy z nagrodami z drukarki 3D, lekcje o bezpieczeństwie w sieci, nagrane dwa filmy (klasa 5b o hejcie, uczniowie z zajęć robotyka i druk 3D o bezpieczeństwie w sieci), warsztaty o cyberprzemocy, plakaty, komiksy itd. Nagrodą jest profesjonalny stół do gry w "Piłkarzyki". Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji. Link do strony konkursowej: https://www.saferinternet.pl/aktualnosci/uwaga-konkurs-na-najciekawsza-inicjatywe-dbi-2019-rozstrzygniety_74.html?fbclid=IwAR3Cep2zyxLgJ_IDBynyEPyalAOteqo0ugPytSZJQFnv-7hN731iSJVjsHY

Autor: Donata Pajzert

 

 

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 74

Wczoraj 91

Tydzień 74

Miesiąc 2247

Wszystkie 125041

Obecnie 15 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search