godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Eliminacje do konkursu Mistrz Klawiatury

W dniach 25.03 i 1.04 odbyły się eliminacje do miejskiego konkursu-Mistrz Klawiatury. Rywalizowali ze sobą uczniowie z klas od 4 do 8. Po dogrywce zostały wyłonione cztery osoby, które będą reprezentować naszą

placówkę w następnym etapie, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7. Komisja została mile zaskoczona dużą ilością chętnych oraz wysokim poziomem przygotowania uczniów. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały.  Nad konkursem czuwali nauczyciele: Małgorzata Gwiaździńska, Piotr Radziwinowicz i Donata Pajzert. Życzymy uczniom powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Autor: Donata Pajzert

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 246

Wczoraj 236

Tydzień 1664

Miesiąc 2641

Wszystkie 185641

Obecnie 4 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search