godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Eliminacje do konkursu Mistrz Klawiatury

W dniach 25.03 i 1.04 odbyły się eliminacje do miejskiego konkursu-Mistrz Klawiatury. Rywalizowali ze sobą uczniowie z klas od 4 do 8. Po dogrywce zostały wyłonione cztery osoby, które będą reprezentować naszą

placówkę w następnym etapie, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7. Komisja została mile zaskoczona dużą ilością chętnych oraz wysokim poziomem przygotowania uczniów. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały.  Nad konkursem czuwali nauczyciele: Małgorzata Gwiaździńska, Piotr Radziwinowicz i Donata Pajzert. Życzymy uczniom powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Autor: Donata Pajzert

Wakacje

WAKACJE WAKACJE WAKACJE 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 86

Tydzień 369

Miesiąc 1124

Wszystkie 121771

Obecnie 18 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search