Eliminacje do konkursu Mistrz Klawiatury

W dniach 25.03 i 1.04 odbyły się eliminacje do miejskiego konkursu-Mistrz Klawiatury. Rywalizowali ze sobą uczniowie z klas od 4 do 8. Po dogrywce zostały wyłonione cztery osoby, które będą reprezentować naszą

placówkę w następnym etapie, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7. Komisja została mile zaskoczona dużą ilością chętnych oraz wysokim poziomem przygotowania uczniów. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały.  Nad konkursem czuwali nauczyciele: Małgorzata Gwiaździńska, Piotr Radziwinowicz i Donata Pajzert. Życzymy uczniom powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Autor: Donata Pajzert