Finał Rejonu w Piłkę Siatkową Chłopców Starszych

img_1658

img_1659

img_1660
W dniu 21.03.2019 r. odbył się w naszej hali sportowej Finał Rejonu w Piłkę Siatkową chłopców starszych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zagrało sześć zespołów: SP KOŚCIAN, SP WOLSZTYN, SP KROBIA, SP SIERAKÓW, SP PAWŁOWICE, SP 9 LESZNO.
Naszą szkołę reprezentowali:

Kamil Siecla , Miłosz Wojtkowiak, Hadrian Kaźmierczak, Jakub Przychodzko, Mikołaj Ciekański, Maksymilian Marciniak, Maksymilian Czyński, Oskar Nowak, Oskar Skrzyprzak, Patryk Jankowiak, Bartosz Banaszak.
Zdecydowane zwycięstwo zdobyła drużyna z SP 9. Gratulujemy! Drugie miejsce zajęła SP Sieraków, trzecie miejsce SP Krobia. Uczniowie naszej szkoły awansowali do 1/2 finału wojewódzkiego.
Autor: Anneta Busz