Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu z hasłem przewodnim "Działajmy razem" odbył się w naszej szkole  5 lutego 2019r. W ramach tego dnia między innymi na lekcjach zwłaszcza informatyki odbywały się zajęcia związane z tematyką dnia. Pozostali chętni nauczyciele w ciągu najbliższego miesiąca będą

włączali "cybeprzemoc" do swoich lekcji oraz realizowali swoje pomysły. Do 15 lutego uczniowie mogą wziąć udział w dwóch szkolych konkursach. Prace uczniów oraz plakaty związane z DBI wiszą już w gablotach. Jako szkoła weźmiemy udział w konkursie na najciekawsze inicjatywy związane z bezpieczeństwem w sieci. Zachęcamy również do włączenia się do akcji rodziców naszych uczniów oraz społeczność lokalną.

Autor: Donata Pajzert

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania