godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu z hasłem przewodnim "Działajmy razem" odbył się w naszej szkole  5 lutego 2019r. W ramach tego dnia między innymi na lekcjach zwłaszcza informatyki odbywały się zajęcia związane z tematyką dnia. Pozostali chętni nauczyciele w ciągu najbliższego miesiąca będą

włączali "cybeprzemoc" do swoich lekcji oraz realizowali swoje pomysły. Do 15 lutego uczniowie mogą wziąć udział w dwóch szkolych konkursach. Prace uczniów oraz plakaty związane z DBI wiszą już w gablotach. Jako szkoła weźmiemy udział w konkursie na najciekawsze inicjatywy związane z bezpieczeństwem w sieci. Zachęcamy również do włączenia się do akcji rodziców naszych uczniów oraz społeczność lokalną.

Autor: Donata Pajzert

Wsparcie

Nowość: wsparcie psychologiczno-pedagogiczne na nowej stronie w zakładce przydatne infomacje/wsparcie.

Nowa strona świetlicy i biblioteki

Nowa strona biblioteki i świetlicy w zakładkach:  przydatne informacje/biblioteka,  przydatne informacje/świetlica.

Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie w szkołach od 25.03.2020r.

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 96

Wczoraj 344

Tydzień 1833

Miesiąc 789

Wszystkie 148445

Obecnie 12 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search