godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu z hasłem przewodnim "Działajmy razem" odbył się w naszej szkole  5 lutego 2019r. W ramach tego dnia między innymi na lekcjach zwłaszcza informatyki odbywały się zajęcia związane z tematyką dnia. Pozostali chętni nauczyciele w ciągu najbliższego miesiąca będą

włączali "cybeprzemoc" do swoich lekcji oraz realizowali swoje pomysły. Do 15 lutego uczniowie mogą wziąć udział w dwóch szkolych konkursach. Prace uczniów oraz plakaty związane z DBI wiszą już w gablotach. Jako szkoła weźmiemy udział w konkursie na najciekawsze inicjatywy związane z bezpieczeństwem w sieci. Zachęcamy również do włączenia się do akcji rodziców naszych uczniów oraz społeczność lokalną.

Autor: Donata Pajzert

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 61

Wczoraj 141

Tydzień 202

Miesiąc 2375

Wszystkie 125169

Obecnie 21 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search