20190108_165044

20190108_165103

20190108_165447
Dnia 8 stycznia bieżącego roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zainicjowane przez p. Aleksandrę Kierbiedź. Wspólnie zebraliśmy się, aby świętować te szczególne dni. Głównym punktem programu było przedstawienie jasełkowe, które zostało uświetnione pięknie zaśpiewanymi kolędami, pastorałkami przygotowanymi przez szkolny zespół

wokalny wraz z p. Hanną Ratajczyk. W trakcie występu można było poczęstować się pysznymi ciastami upieczonymi przez Rodziców J. Wzruszenie i radość na twarzach seniorów pokazało nam, że warto było razem uczcić te wspaniałe dniJ.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego spotkania.

Autor: Aleksandra Kierbiedź