godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Klasy 1-3 pomagają mieszkańcom DPS we Wschowie

W miesiącu grudniu uczniowie klas 1 – 3 wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne podarunki dla mieszkań­ców Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Ilość upominków dostarczonych przez naszych uczniów przerosła oczekiwania organizatorów zbiórki:)

Podopieczni DPS otrzymali od naszych dzieciaczków także samodzielnie wykonane - piękne kartki świąteczne. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, by mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie mieli niezapomniane święta. Cieszymy się, że tak wielu z naszych uczniów chce i potrafi bezinteresownie dzielić się z potrzebującymi.

Autor: Marta Kędziora

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 101

Wczoraj 141

Tydzień 242

Miesiąc 2415

Wszystkie 125209

Obecnie 13 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search