godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Klasy 1-3 pomagają mieszkańcom DPS we Wschowie

3

2

3

4
W miesiącu grudniu uczniowie klas 1 – 3 wraz z wychowawcami przygotowali świąteczne podarunki dla mieszkań­ców Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Ilość upominków dostarczonych przez naszych uczniów przerosła oczekiwania organizatorów zbiórki:)

Podopieczni DPS otrzymali od naszych dzieciaczków także samodzielnie wykonane - piękne kartki świąteczne. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, by mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie mieli niezapomniane święta. Cieszymy się, że tak wielu z naszych uczniów chce i potrafi bezinteresownie dzielić się z potrzebującymi.

Autor: Marta Kędziora

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 183

Wczoraj 215

Tydzień 1286

Miesiąc 782

Wszystkie 183782

Obecnie 8 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search