godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szlachetna Paczka

3

1

2

3
Z inicjatywy rodziców nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowane zostały prezenty dla potrzebujących. Z ramienia rodziców opiekę nad realizacją zadania czuwała pani Angelika Kmiećkowiak.

To właśnie dzięki otwartemu sercu wielu osób udało się spełnić marzenia innych. Do akcji przyłączyły się również dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole, wraz z wychowawcami: p. P. Majer i p. R. Matecką, które pięknie zapakowały prezenty, a przy tym pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i pomaganie innym to super sprawa. Wiemy już, że osoby obdarowane były bardzo szczęśliwe i wyrażają podziękowanie wszystkim, którzy dołączyli się do akcji Szlachetnej Paczki, a całej społeczności szkolnej, rodzicom i nauczycielom życzą wesołych świąt!!!

Autor: Renata Matecka

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 184

Tydzień 1291

Miesiąc 787

Wszystkie 183787

Obecnie 8 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search