godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Szlachetna Paczka

Z inicjatywy rodziców nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowane zostały prezenty dla potrzebujących. Z ramienia rodziców opiekę nad realizacją zadania czuwała pani Angelika Kmiećkowiak.

To właśnie dzięki otwartemu sercu wielu osób udało się spełnić marzenia innych. Do akcji przyłączyły się również dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole, wraz z wychowawcami: p. P. Majer i p. R. Matecką, które pięknie zapakowały prezenty, a przy tym pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i pomaganie innym to super sprawa. Wiemy już, że osoby obdarowane były bardzo szczęśliwe i wyrażają podziękowanie wszystkim, którzy dołączyli się do akcji Szlachetnej Paczki, a całej społeczności szkolnej, rodzicom i nauczycielom życzą wesołych świąt!!!

Autor: Renata Matecka

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 107

Wczoraj 141

Tydzień 248

Miesiąc 2421

Wszystkie 125215

Obecnie 17 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search