Szlachetna Paczka

Z inicjatywy rodziców nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Przygotowane zostały prezenty dla potrzebujących. Z ramienia rodziców opiekę nad realizacją zadania czuwała pani Angelika Kmiećkowiak.

To właśnie dzięki otwartemu sercu wielu osób udało się spełnić marzenia innych. Do akcji przyłączyły się również dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole, wraz z wychowawcami: p. P. Majer i p. R. Matecką, które pięknie zapakowały prezenty, a przy tym pokazały, że potrafią dzielić się dobrem i pomaganie innym to super sprawa. Wiemy już, że osoby obdarowane były bardzo szczęśliwe i wyrażają podziękowanie wszystkim, którzy dołączyli się do akcji Szlachetnej Paczki, a całej społeczności szkolnej, rodzicom i nauczycielom życzą wesołych świąt!!!

Autor: Renata Matecka