godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

3 images

46655055

46694262

46743462
Dzieci z klas: 1e, 1f, 3b obchodziły Święto Pluszowego Misia i z tej okazji zawitały do klas ulubione maskotki. To były największe urodziny w historii miśków- dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze,

których tematyka związana była z maskotkami. Dowiedziały się również skąd wzięło się Święto Pluszowego Misia. Przeprowadzony został konkurs na wielbiciela miodu-” Kto najszybciej zje miód ze spodeczka”, jak również prezentacja swojego ulubionego pluszaka. Wśród miśków znalazły się i takie, które jeszcze opiekowały się rodzicami, a następnie przekazane zostały ich pociechom. Ten dzień pozwolił dzieciom na wspólną zabawę, integrację, dzielenie się swymi doświadczeniami na temat zabawek. To były zabawy pełne pozytywnych emocji, czasami wzruszeń. Dzień ten przygotowały dla swych uczniów: p. R. Matecka, p. M. Kędziora, p. A. Makałowska.

Autor: p. Renata Matecka

 

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 76

Wczoraj 91

Tydzień 76

Miesiąc 2249

Wszystkie 125043

Obecnie 7 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search