Lekcja biblioteczna:”100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

W miesiącu listopadzie uczniowie klas Ie, If, IIIa, IIIb pod opieką wychowawców:   p.R. Mateckiej, p. M. Kędziory, p. A. Makałowskiej, p. E. Mikołajczak uczestniczyli w lekcji bibliotecznej” 100- LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”.

Podczas spotkania dzieci zapoznały się z krótką historią dotyczącą walk Polaków o wolną Ojczyznę, obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą symboli narodowych, z dumą odśpiewały hymn. Dowiedziały się co to jest niepodległość, a także co to znaczy być patriotą. Miały możliwość wykonania pracy plastycznej związanej z tematem zajęć. Lekcja ta była dla nich bardzo ważna, z pewnością pomogła w kształtowaniu: postaw patriotycznych, szacunku do swojego kraju.

Autor: p. Renata Matecka

Wsparcie

Nowość: wsparcie psychologiczno-pedagogiczne na nowej stronie w zakładce przydatne infomacje/wsparcie.

Nowa strona świetlicy i biblioteki

Nowa strona biblioteki i świetlicy w zakładkach:  przydatne informacje/biblioteka,  przydatne informacje/świetlica.

Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie w szkołach od 25.03.2020r.