godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Odwiedziny w klasie 1e

3

46743792

46756796

46845679
W listopadzie gościliśmy w naszej klasie Panią Liwię Lurc- Pawłot, nauczyciela oraz bibliotekarza pracującego w Zespole Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Celem wizyty było zachęcenie do czytania książek i wymiany doświadczeń na temat ulubionej książeczki dzieci. Podczas zajęć uczniowie prezentowali swoje ulubione tytuły, wśród których były bajki, opowieści podróżnicze oraz przygodowe. Pani Liwia opowiadała dzieciom jak ciekawy jest świat, który można poznać poprzez czytanie książek, a także jak należy dbać o nie aby długo uczniom służyły. Dzieci prezentowały swoje książeczki, opowiadały, czytały fragmenty. Później wspólnie tworzyły plakat, na którym znaleźli się ich ulubieni bohaterowie. Te zajęcia, pomogły dzieciom na wzajemne poznanie zainteresowań, upodobań czytelniczych. Dziękujemy Pani Liwii za super zajęcia, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń dzieciom. Jednocześnie to fajna forma współpracy między szkołami, którą z pewnością będziemy kontynuować.

Autor:p. Renata Matecka

Wsparcie

Nowość: wsparcie psychologiczno-pedagogiczne na nowej stronie w zakładce przydatne infomacje/wsparcie.

Nowa strona świetlicy i biblioteki

Nowa strona biblioteki i świetlicy w zakładkach:  przydatne informacje/biblioteka,  przydatne informacje/świetlica.

Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie w szkołach od 25.03.2020r.

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 112

Wczoraj 344

Tydzień 1849

Miesiąc 805

Wszystkie 148461

Obecnie 12 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search