Odwiedziny w klasie 1e

3 images

W listopadzie gościliśmy w naszej klasie Panią Liwię Lurc- Pawłot, nauczyciela oraz bibliotekarza pracującego w Zespole Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Celem wizyty było zachęcenie do czytania książek i wymiany doświadczeń na temat ulubionej książeczki dzieci. Podczas zajęć uczniowie prezentowali swoje ulubione tytuły, wśród których były bajki, opowieści podróżnicze oraz przygodowe. Pani Liwia opowiadała dzieciom jak ciekawy jest świat, który można poznać poprzez czytanie książek, a także jak należy dbać o nie aby długo uczniom służyły. Dzieci prezentowały swoje książeczki, opowiadały, czytały fragmenty. Później wspólnie tworzyły plakat, na którym znaleźli się ich ulubieni bohaterowie. Te zajęcia, pomogły dzieciom na wzajemne poznanie zainteresowań, upodobań czytelniczych. Dziękujemy Pani Liwii za super zajęcia, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń dzieciom. Jednocześnie to fajna forma współpracy między szkołami, którą z pewnością będziemy kontynuować.

Autor:p. Renata Matecka

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania