godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Odwiedziny w klasie 1e

3 images

46743792

46756796

46845679
W listopadzie gościliśmy w naszej klasie Panią Liwię Lurc- Pawłot, nauczyciela oraz bibliotekarza pracującego w Zespole Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Celem wizyty było zachęcenie do czytania książek i wymiany doświadczeń na temat ulubionej książeczki dzieci. Podczas zajęć uczniowie prezentowali swoje ulubione tytuły, wśród których były bajki, opowieści podróżnicze oraz przygodowe. Pani Liwia opowiadała dzieciom jak ciekawy jest świat, który można poznać poprzez czytanie książek, a także jak należy dbać o nie aby długo uczniom służyły. Dzieci prezentowały swoje książeczki, opowiadały, czytały fragmenty. Później wspólnie tworzyły plakat, na którym znaleźli się ich ulubieni bohaterowie. Te zajęcia, pomogły dzieciom na wzajemne poznanie zainteresowań, upodobań czytelniczych. Dziękujemy Pani Liwii za super zajęcia, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń dzieciom. Jednocześnie to fajna forma współpracy między szkołami, którą z pewnością będziemy kontynuować.

Autor:p. Renata Matecka

Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019r. - Dzień Tabliczki Mnożenia

Zebrania

18 wrzesień 2019r. - zebranie  kl. II-III19 wrzesień 2019r. - zebranie kl. IV-VIII

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 64

Wczoraj 141

Tydzień 205

Miesiąc 2378

Wszystkie 125172

Obecnie 27 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search