godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

"Agrafka"-XV Spotkanie Młodych w Lesznie

3

agrafka 2

agrafka 3

agrafka 4
Dnia 27 października 2018 r. część uczniów z kl. 7a i 7d wzięło udział w „Agrafce” - XV Spotkaniu Młodych w Lesznie pod nazwą „Kolory wiary”.

Spotkanie rozpoczęliśmy grą miejską, podczas której każda drużyna otrzymała mapę i była zobowiązana dotrzeć do wszystkich punktów zadaniowych oraz miała wykonać podane zadania, zgodnie z zaleceniem otrzymywanych wskazówek.Następnie udaliśmy się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, gdzie zaczęła się integracja wszystkich uczestników poprzez wspólny taniec m.in. „belgijkę” oraz śpiew. W międzyczasie zostaliśmy poczęstowani pysznymi kanapkami i sokiem, aby nie zabrakło nam sił na dalszą część programu  Po poczęstunku wszyscy zebraliśmy się na adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, prowadzonej przez młodzież organizującą to spotkanie. Kolejnym, najważniejszym punktem „Agrafki” była Eucharystia. Po Mszy Świętej na koniec programu uwielbialiśmy Pana Boga wspólnym śpiewem oraz tańcem. Myślę, że tegoroczna „Agrafka” dostarczyła młodzieży dużo radości, pogody ducha jak również pomogła w odkryciu różnorodności form wyznawania i pogłębiania wiary, jaka obecna jest w Kościele przez Ducha Świętego.

Opis: p. Aleksandra Kierbiedź

Wsparcie

Nowość: wsparcie psychologiczno-pedagogiczne na nowej stronie w zakładce przydatne infomacje/wsparcie.

Nowa strona świetlicy i biblioteki

Nowa strona biblioteki i świetlicy w zakładkach:  przydatne informacje/biblioteka,  przydatne informacje/świetlica.

Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie w szkołach od 25.03.2020r.

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 307

Wczoraj 331

Tydzień 307

Miesiąc 2075

Wszystkie 149731

Obecnie 9 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search