Spotkanie z Julką w klasie IVA

dsc08958

dsc08959

dsc08960
W tegorocznej akcji „Jabłuszko” pomagaliśmy sześciorgu dzieciom . Jednym z nich jest Julka-siostra naszej koleżanki z klasy IV a. Dnia 19 października gościliśmy ją z mamą na godzinie wychowawczej. Nie tylko wsparliśmy akcję finansowo, ale też w naszej sali na stałe pojawiło się wielkie pudełko na zakrętki dla Julki, które ozdobiliśmy naszymi pracami. Wiemy, że

udział w akcjach charytatywnych jest bardzo ważny, że uczy nas wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a razem możemy zdziałać więcej. Dlatego zawsze chętnie będziemy uczestniczyć i włączać się w takie działania.

Uczniowie klasy IV a

p. Ewa Strauchman