Konkurs recytatorski: „Niepodległa w poezji”

recytatorski

recytatorski 1

recytatorski 2
Dnia 29.10.2018 r. uczniowie klas 1-3, wzięli udział w konkursie recytatorskim: „Niepodległa w poezji”. Tematyka konkursu doskonale wpisała się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mimo trudnej tematyki, wybrane przez dzieci utwory, zaprezentowane zostały z należytą powagą i skupieniem. Wszyscy uczniowie doskonale poradzili sobie z patriotycznym repertuarem.

W wyniku obrad komisji konkursowej ustalono, iż naszą szkołę na etapie miejskim reprezentować będą: Anna Warciarek z klasy 1b, Emilia Śliwińska z klasy 2b oraz Marta Michalak z klasy 3b. Dziewczynkom życzymy powodzenia i oczywiście trzymamy za nie kciuki!

Opis: p. Marta Kędziora, p. Renata Matecka, p. Izabela Uzarowska