godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Konkurs recytatorski: „Niepodległa w poezji”

3 images

recytatorski

recytatorski 1

recytatorski 2
Dnia 29.10.2018 r. uczniowie klas 1-3, wzięli udział w konkursie recytatorskim: „Niepodległa w poezji”. Tematyka konkursu doskonale wpisała się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mimo trudnej tematyki, wybrane przez dzieci utwory, zaprezentowane zostały z należytą powagą i skupieniem. Wszyscy uczniowie doskonale poradzili sobie z patriotycznym repertuarem.

 

W wyniku obrad komisji konkursowej ustalono, iż naszą szkołę na etapie miejskim reprezentować będą: Anna Warciarek z klasy 1b, Emilia Śliwińska z klasy 2b oraz Marta Michalak z klasy 3b. Dziewczynkom życzymy powodzenia i oczywiście trzymamy za nie kciuki!

Opis: p. Marta Kędziora, p. Renata Matecka, p. Izabela Uzarowska

 

11 listopada

11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości

Zebrania z rodzicami

20 listopad- zebranie kl. IV-VIII, 21 listopad- zebranie  kl. I-III

 1 listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest corocznie 1 listopada

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 124

Wczoraj 66

Tydzień 800

Miesiąc 2267

Wszystkie 129097

Obecnie 15 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search