Ślubowanie klas I

pasowanie

pasowanie 2

pasowanie 3
Dnia 15.X.2018 r. wszyscy pierwszoklasiści zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze. Uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania kilka zadań, które przygotowały dla nich starsze koleżanki. Wszyscy wykazali się świetną znajomością szkolnych zasad, pięknym śpiewem oraz kondycją fizyczną.

Po uzyskaniu sześciu sprawności wzorowego ucznia, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor pasowała ich na uczniów naszej szkoły.
Po uroczystości bohaterowie dnia, zostali zaproszeni do sal na słodkie przyjęcie. Uroczystość dostarczyła dzieciom i ich rodzicom wielu wzruszeń. Mamy nadzieję, że ten ważny moment w życiu każdego ucznia pozostanie na długo w ich pamięci.

Opis:p. Marta Kędziora, p. Barbara Kuciak, p. Katarzyna Dudek