godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Kolejny sukces uczennic z klas językowych

We wtorek 24 maja br. uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w pierwszej edycji konkursu WORDMASTER, organizowanego przez Gimnazjum nr 8 w Lesznie.

Uczestnicy musieli wykazać się ogromną znajomością słownictwa z zakresu tematu „Człowiek”.  Na etapie szkolnym najlepszymi okazały się: Sandra Szkudlarczyk (3c), Marta Michalska (1c) i Katarzyna Mrozińska (3c) . Największe gratulacje należą się Marcie Michalskiej, która w finale tego konkursu zajęła znakomite 2. miejsce oraz Sandrze Szkudlarczyk, która uplasowała się na 3.miejscu.
Na tym jednak nie koniec naszych sukcesów. 2 czerwca br. w Gimnazjum nr 1 w Lesznie odbył się finał kolejnej już edycji KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH (zwanego w skrócie KWOKA). Naszą szkołę godnie reprezentowały trzy uczennice klasy 3c: Anna Przybylak, Sandra Szkudlarczyk i Dominika Miłoś. Dziewczyny świetnie przygotowały się do konkursu i wiedziały bardzo dużo na temat geografii, kultury, historii i życia w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Dowodem na to jest zajęcie 2.miejsca przez Dominikę Miłoś – BRAWO! Ania i Sandra uplasowały się tuż za podium reprezentując równie wysoki poziom. Możemy być dumni z naszych uzdolnionych uczniów. Czekamy na kolejne sukcesy z językiem angielskim w tle.

opis: p. Dominika Trzybulska

Przerwa Świąteczna

18-23.04 Przerwa Świąteczna

Rekrutacja do przedszkola

https://leszno.pl/Rekrutacja_do_przedszkoli.html

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 62

Wczoraj 213

Tydzień 357

Miesiąc 1959

Wszystkie 113256

Obecnie 49 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search