Festiwal Technologii

wp_20160524_002

wp_20160524_003

wp_20160524_004
Nasza szkoła była jednym z pięciu miejsc w Lesznie, w których odbywały się pokazy, warsztaty i wykłady związane z informatyką i nowymi technologiami w ramach Festiwalu Technologii, który patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Leszna. Większość klas gimnazjum miała okazję brać udział w zajęciach o następującej tematyce:

1. Wirtualna rzeczywistość, – wykład z pokazem prowadzony przez przedstawiciela firmy Alaro,

2. Podstawy HTML oraz CSS – moja pierwsza strona internetowa, Microsoft – wykład z pokazem prowadzony przez przedstawiciela firmy Microsoft

3. Robot mobilny Bioloid – przykładowe konstrukcje - wykład z pokazem prowadzony przez trzech studentów PWSZ Leszno z Koła naukowego Spider

4. Podstawy HTML oraz CSS – moja pierwsza strona internetowa - warsztaty -  Microsoft