godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Złoto i srebro w piłce plażowej

3

dscf2867

dscf2870

dscf2872
W dniu 18.05.2016r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna w piłce siatkowej plażowej chłopców. Udział w nich wzięli uczniowie z leszczyńskich gimnazjów: G1,G2,G5,G7,G9. Każda z wymienionych szkół wystawiła 2 drużyny.

Mecze odbywały się w dwóch grupach" Każdy z Każdym", a po wyłonieniu zwycięzców  grup nastąpił finał. Po szkolnych eliminacjach, zaszczyt  reprezentowania naszej szkoły przypadł: Jakubowi Skopińskiemu, Damianowi Górskiemu, Jędrzejowi Kaźmierczakowi oraz Cezaremu Witaszak.  Po zaciętej i pasjonującej walce zwyciężyli: Jędrzej Kaźmierczak i Cezary Witaszak, a drugie miejsce zajęli Jakub Skopiński i Damian Górski. Kolejnym etapem  rozgrywek dla  zwycięzców jest finał wojewódzki, który odbędzie się 7.06.2016 r. we Wrześni. Życzymy dalszych sukcesów.

Opis: p. Anneta Busz

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 243

Wczoraj 236

Tydzień 1661

Miesiąc 2638

Wszystkie 185638

Obecnie 4 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search