godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Złoto i srebro w piłce plażowej

3 images

dscf2867

dscf2870

dscf2872
W dniu 18.05.2016r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna w piłce siatkowej plażowej chłopców. Udział w nich wzięli uczniowie z leszczyńskich gimnazjów: G1,G2,G5,G7,G9. Każda z wymienionych szkół wystawiła 2 drużyny.

Mecze odbywały się w dwóch grupach" Każdy z Każdym", a po wyłonieniu zwycięzców  grup nastąpił finał. Po szkolnych eliminacjach, zaszczyt  reprezentowania naszej szkoły przypadł: Jakubowi Skopińskiemu, Damianowi Górskiemu, Jędrzejowi Kaźmierczakowi oraz Cezaremu Witaszak.  Po zaciętej i pasjonującej walce zwyciężyli: Jędrzej Kaźmierczak i Cezary Witaszak, a drugie miejsce zajęli Jakub Skopiński i Damian Górski. Kolejnym etapem  rozgrywek dla  zwycięzców jest finał wojewódzki, który odbędzie się 7.06.2016 r. we Wrześni. Życzymy dalszych sukcesów.

Opis: p. Anneta Busz

11 listopada

11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości

Zebrania z rodzicami

20 listopad- zebranie kl. IV-VIII, 21 listopad- zebranie  kl. I-III

 1 listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest corocznie 1 listopada

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 124

Wczoraj 66

Tydzień 800

Miesiąc 2267

Wszystkie 129097

Obecnie 17 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search