Dzień Kobiet z żołnierzami kobietami

img_6450

img_6451
8 marca 2016 r. z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole zostało zorganizowane przez Pana Dariusza Podsiadłego przy współudziale Pani Hanny Balcerowiak

spotkanie dla uczennic klas III z żołnierzami kobietami z 1. Leszczyńskiego Dywizjonu  Przeciwlotniczego. Panie por. Kamila Makowiecka-Fijolek oraz ppor. Jagoda Cichy w ciekawy, interesujący sposób przedstawiły plusy i minusy swojej pracy. Niedługo uczniowie gimnazjum czeka pierwsza decyzja dotycząca przyszłości. Spotkanie z Paniami uświadomiło dziewczynom, jak ważna w życiu jest nauka i przyszła praca zawodowa, która powinna być satysfakcjonująca. Nie bez znaczenia jest także propagowanie postaw patriotycznych.
W tym samym czasie Pan Dariusz Podsiadły spotkał się z chłopcami klas III, którym przedstawił walory pracy w wojsku. Uczniowie wzbogaceni o nową wiedzę, łatwiej będą podejmować decyzję dotyczącą szkoły ponadgimnazjalnej.

opis: p. Hanna Balcerowiak