godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Kobiet z żołnierzami kobietami

3

1

img_6450

img_6451
8 marca 2016 r. z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole zostało zorganizowane przez Pana Dariusza Podsiadłego przy współudziale Pani Hanny Balcerowiak

 spotkanie dla uczennic klas III z żołnierzami kobietami z 1. Leszczyńskiego Dywizjonu  Przeciwlotniczego. Panie por. Kamila Makowiecka-Fijolek oraz ppor. Jagoda Cichy w ciekawy, interesujący sposób przedstawiły plusy i minusy swojej pracy. Niedługo uczniowie gimnazjum czeka pierwsza decyzja dotycząca przyszłości. Spotkanie z Paniami uświadomiło dziewczynom, jak ważna w życiu jest nauka i przyszła praca zawodowa, która powinna być satysfakcjonująca. Nie bez znaczenia jest także propagowanie postaw patriotycznych.
W tym samym czasie Pan Dariusz Podsiadły spotkał się z chłopcami klas III, którym przedstawił walory pracy w wojsku. Uczniowie wzbogaceni o nową wiedzę, łatwiej będą podejmować decyzję dotyczącą szkoły ponadgimnazjalnej. 

opis: p. Hanna Balcerowiak

W otwartej przestrzeni brak maseczek

Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w...

Koronawirus

Informacje na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

 

szkola odkrywcow talentow1

 

szkola bez przemocy 

 

logo okbdi male 

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 148

Wczoraj 209

Tydzień 766

Miesiąc 3412

Wszystkie 186412

Obecnie 14 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2020 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search