godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Dzień Kobiet z żołnierzami kobietami

3 images

1

img_6450

img_6451
8 marca 2016 r. z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole zostało zorganizowane przez Pana Dariusza Podsiadłego przy współudziale Pani Hanny Balcerowiak

 spotkanie dla uczennic klas III z żołnierzami kobietami z 1. Leszczyńskiego Dywizjonu  Przeciwlotniczego. Panie por. Kamila Makowiecka-Fijolek oraz ppor. Jagoda Cichy w ciekawy, interesujący sposób przedstawiły plusy i minusy swojej pracy. Niedługo uczniowie gimnazjum czeka pierwsza decyzja dotycząca przyszłości. Spotkanie z Paniami uświadomiło dziewczynom, jak ważna w życiu jest nauka i przyszła praca zawodowa, która powinna być satysfakcjonująca. Nie bez znaczenia jest także propagowanie postaw patriotycznych.
W tym samym czasie Pan Dariusz Podsiadły spotkał się z chłopcami klas III, którym przedstawił walory pracy w wojsku. Uczniowie wzbogaceni o nową wiedzę, łatwiej będą podejmować decyzję dotyczącą szkoły ponadgimnazjalnej. 

opis: p. Hanna Balcerowiak

11 listopada

11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości

Zebrania z rodzicami

20 listopad- zebranie kl. IV-VIII, 21 listopad- zebranie  kl. I-III

 1 listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest corocznie 1 listopada

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Materiały do strony:
Małgorzata Gwiaździńska

Umieszczanie na stronie:
Donata Pajzert

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 126

Wczoraj 66

Tydzień 802

Miesiąc 2269

Wszystkie 129099

Obecnie 26 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku:
© 2019 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie

Search