Wieczorek poetycki po raz czwarty

img_6463

img_6464

img_6465
10 marca 2016r. już po raz czwarty mogliśmy wziąć udział w Wieczorze Poetyckim, który przygotowali uczniowie

(Zuzanna Kamieniarz, Laura Prałat, Sandra Nowak, Jagoda Messyasz, Aleksandra Kosik, Zuzanna Schubert, Julia Rygus, Natalia Plackowska, Patryk Nowak, Julia Marciniak, Natalia Tabaka, Wiktoria Cieśla, Weronika Cieśla) i absolwenci ( Wiktoria Grinning, Adam Robiński, Krzysztof Maciejewski, Roxana Lewandowska i Marcin Hałupka) naszego gimnazjum pod opieką p. Anny Dudek. Na spotkanie z poezją zostali zaproszeni znani poeci: pani Krystyna Grys i pan Gabriel Roszak.
   Młodzież recytowała wiersze swojego autorstwa, śpiewała piosenki, wysłuchaliśmy też utworu granego na keyboardzie. Po części przygotowanej przez uczniów mieliśmy przyjemność posłuchania wspaniałego duetu: pani Grys i pana Roszaka, którzy przeczytali wiersze i fraszki swojego autorstwa.
   Przy kawie i herbacie, wśród świec i pięknych obrazów, zaproszeni rodzice, dziadkowie, nauczyciele, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły uczestniczyli w prawdziwej uczcie intelektualnej.

opis: p. Anna Dudek